כמה מילים על הסטודיו

הסטודיו מנוהל על ידי עינת גרפוב, גרפיקאית ומעצבת UI.

מטרת הסטודיו היא לעצב באופן ייחודי, איכותי ואחראי, מתוך מחשבה שגרפיקה טובה מגישה את המוצר שלך לקהל היעד כשהוא מותאם לו בדיוק, ומייצרת עבורו חוויה מצוינת.

הסטודיו עוסק בעיצוב לפרינט - מיתוג מלא: לוגו, כרטיסי ביקור, פוסטרים, שילוט וקטלוגים; קולאטרל לחברות: ברושור, white paper, מצגות; עיצוב כנסים ואירועים; ולדיגיטל - ממשק משתמש (UI), אתרים, עמודי נחיתה, אפליקציות ובאנרים.


E8-Storage
KCP
ClickSoftware
Via Maris
Sedona
Reches
ACC
MRV
Derech Halev

לקוחות ממליצים:

avi ganorגב' עינת גרפוב תכננה ובנתה עבורי את אתר האינטרנט של מגזין אופניים. העבודה בוצעה על ידה מתחילתה ועד סיומה במסירות ובמתינות ומתוך תפישה שירות שהפכה את התהליך גם למי שאינו איש מקצוע בתחום זה למובן וקל. העבודה בוצעה במסגרת לוח הזמנים המתוכנן למרות שחלק מהמשימות שהוטלו עליה שונו במהלכה, כשעינת מסייעת לנו במתן פתרונות טכנולוגיים וגם בקשר עם ספקי שירות נוספים.
עינת לוותה את העבודה בהסברים מפורטים והיא הפתיעה בסרטוני הסברה שהוכנו על ידה בווידאו שאפשרו לי ליישם בעזרתם בכוחות עצמי ובכמות תקלות מזערית את מרבית עבודת ניהול האתר ועדכונו. הקשר עם עינת נשמר גם לאחר שהאתר עבר לניהולי כשהיא מסייעת בהדרכה ובמתן עצות שבעזרתן אנו מצליחים להתגבר על תקלות ומשימות לא צפויות שנולדו תוך כדי העבודה. כנותנת שירות עינת זמינה ללקוח במשך רוב שעות היממה ומנסה לתת פתרונות מידיים. התחושה הכללית היא שאכפת לה מאוד מרמת המוצר ומהצלחתו לספק את המטרות שהוצבו על ידי הלקוח.
בברכה, אבי גנאור –מנכ"ל

 

itzikאני רוצה לציין באופן מיוחד את מקצועיותה של עינת ואת היחס המעולה שלה. כמו גם את הנתינה של עינת והאיכפתיות, הסבלנות, הזמינות, התגובה המהירה ומעל כל זה -העבודה הנהדרת והאיכותית שהיא עושה.
אני ממליץ בחום על עינת וכמובן אמשיך בשמחה להיעזר בה בעבודות הגרפיות שאני זקוק להן.
תודה רבה, איציק עובדיה, ארומה קר - קוסמטיקה טבעית

 

uriלכל המעוניין, הגעתי לעינת גרפוב דרך המלצה ממכרה משותפת בפייסבוק, ואני שמח מאד להעביר את ההמלצה הזו הלאה. תענוג לעבוד עם עינת. היא משלבת בעבודתה חריצות, ענייניות ויעילות, עם יצירתיות רבה – גם בצד של מציאת פתרונות מוצלחים וגם בצד הויזואלי. היא מבינה היטב את צרכי הלקוח, והשאלות שלה עזרו לי הרבה פעמים לחדד סוגיות שלא היו ברורות גם לי כשיצאתי להרפתקה הזאת. והכל מתובל בחביבות רבה, צניעות, ואווירה נעימה ומאד "ידידותית למשתמש"... אני יכול רק להמליץ עליה בכל פה.
בברכה, אורי דרור

 

oemeiraנהניתי מאוד לעבוד עם עינת. היא מקצועית ויצירתית מאוד, תפסה במהירות את הנושא ואת התמונות המתאימות ונתנה להם עיצוב מקורי ואסתטי. הייתה גמישה, סבלנית מאוד ופתוחה לשמוע את הבקשות שלי ועבדה אתי בשיתוף פעולה מלא. אני מרוצה מאוד מהבנר והלוגו שעיצבה לי וממליצה עליה בכל פה.
ד"ר מאירה אור

 

pninaעינת היקרה, עברה שנה מאז הקמת לנו אתר יפהפה לצימר שלנו. הגיע הזמן להגיד תודה על כך שהשכלת להתאים את אופי האתר לתפיסת העולם האקולוגית של המשפחה. חשוב לי להודות לך על הזמן הרב שהשקעת בהקשבה לכל בקשותינו ועל כל השינויים שערכת במהלך השנה מיוזמתך כדי לשפר את האתר. אורחים רבים שהגיעו אלינו דרך האתר החמיאו גם לך וציינו את היופי שיש בכרטיס הביקור ובהצגת הפרטים באופן כה אסתטי. יש בעבודתך פשטות ומצד שני תיחכום. הגוונים שבחרת לעבודה, הן למלל והן לחלקים אחרים כגון האטרקציות כולם נבחרו על ידך אבל נראה כאילו אנו בחרנו. לאורך השנה נתת לנו ייעוץ והכוונה בסבלנות רבה, מעל ומעבר למצופה ממך. שביעות הרצון שלנו מושלמת ויש רק להיכנס לאתר ולראות על מה אנו מודים לך. וזה לא הסוף, אנו מאמינים שנמשיך להיטיב עם האתר, עם השינויים שיחולו בהמשך.
בהערכה רבה, פנינה

 

xena iconעינת, תודה רבה על האתר המדליק! הרבה רעיונות יצירתיים, גרפיקה ועיצוב מקוריים וייחודיים, צלפת בול למה שרציתי וכיוונת תמיד למה שהכי טוב :) תודה על שהשקעת את כל כולך בפרויקט, ושעות העבודה הרבות! האתר והעיצוב תובל בהרבה הומור וכיף :) כיף לעבוד איתך! הרבה גמישות וראש פתוח, הפכת כל בקשה ורעיון למשודרג.
בהערכה רבה, מרינה

 

dana

מרוצה מאוד!!! יחס אישי עם הבנה של מה אני רוצה ועזרה בהכוונה למה נכון :) ממליצה בחום. הרבה מחמאות מכל מי שראה את הלוגו.
דנה אלגבסי, קסם של חדר